O nas

Ważne miejsce w działalności Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej zajmują od zawsze projekty wydawnicze o tematyce historycznej, społecznej, politycznej i popularnonaukowej. Opracowywane są również wydawnictwa z zakresu oświaty (np. promocja dwujęzyczności). 

Sprzedaż własnych wydawnictw to jedynie część planowanej działalności naszej księgarni. Celem jest stworzenie bogatej oferty dla odbiorców, zarówno z Polski jak i z Niemiec, zainteresowanych szeroko pojętą tematyką polsko-niemiecką. W księgarni będzie można znaleźć publikacje z zakresu historii, kultury, myśli społeczno-politycznej, ale również poezję i beletrystykę. Taka misja księgarni jest spójna z celami DWPN w zakresie popularyzacji idei dobrego sąsiedztwa, promocji wielokulturowości oraz polsko-niemieckiego dialogu. Księgarnia będzie również stanowić uzupełnienie projektów realizowanych przez naszą instytucję. 
Dochód uzyskany z księgarni hausbooks.pl przeznaczony jest na działalność statutową Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej (posiadamy status Organizacji Pożytku Publicznego).
Więcej o działalności Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej: www.haus.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl