Księgarnia » Pozostałe

ZIELONY I KOLOROWY - PRZEWODNIK NATURY GÓRNEGO ŚLĄSKA


nowość!
Kup książkę
0,00

Zielony i kolorowy – Przewodnik natury Górnego Śląska

W nowej bezpłatnej dwujęzycznej publikacji Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej czytelnicy_czki mogą dowiedzieć się więcej o różnorodnej przyrodzie i historii ochrony przyrody na Górnym Śląsku.

W broszurze zatytułowanej "Zielony i kolorowy - przewodnik natury Górnego Śląska" czytelnicy_czki znajdą ciekawe teksty, piękne zdjęcia, praktyczne mapy i informacje historyczne dotyczące łącznie 16 różnych krajobrazów przyrodniczych Górnego Śląska, w tym Las Segiecki, Łężczok, Góra Gipsowa koło Kietrza i wiele innych ciekawych miejsc, które są dobrymi przykładami różnorodnej przyrody tego regionu. W przewodniku często znajdują się też mało znane informacje o ochronie przyrody i zaangażowaniu mieszkańców Górnego Śląska w sprawy ojczyzny, co sprawiło, że tereny te zostały zachowane w oryginalnej formie.

Przewodnik jest bezpłatny. Jest on dostępny do pobrania na naszej stronie internetowej lub w formie drukowanej w Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej w Gliwicach (ul. Górnych Wałów 7, pokój 24) lub Opolu (ul. 1 maja 13/2). W przypadku zainteresowania jedna lub więcej egzemplarz publikacji mogą być bezpłatnie przesłane pocztą.

Partner: Institut für Auslandsbeziehungen

Kontakt: Stefan Mehrens, tel. +77 407 9525, stefan.mehrens@haus.pl

Publikacja polsko - niemiecka 
Oprawa: miękka 
Ilość stron: 46
Rok wydania: 2020